Multum Pożyczki – Centrum Kredytowe w RUDZIE ŚLĄSKIEJ powstało w 2001 roku. Od ponad 15 lat działamy na rynku pośrednictwa i doradztwa finansowego. Przez ten czas staliśmy się firmą godną zaufania oraz polecenia zyskując grono stałych i zadowolonych klientów.

Żadne składanie wniosku przez Internet nie zastąpi doświadczonego pośrednika, który w biurze, podczas rozmowy potrafi przeanalizować Państwa potrzeby oraz indywidualną sytuację finansową i Wasze możliwości. Następnie na podstawie pozyskanych informacji, posiadanych przez Państwa dokumentów i tego ile potrzebujecie gotówki potrafi dobrać optymalny produkt finansowy i skutecznie zawnioskować o wypłatę środków.
Najważniejsze poza samą wypłatą jest również to, aby spłata pożyczki czy kredytu nie obciążała zbytnio Waszego domowego budżetu, a pomagała realizować Wasze plany i marzenia.
Obecnie na rynku jest tak wiele instytucji finansowych i jeszcze więcej produktów, dlatego trzeba mieć dużą wiedzę o rynku i produktach, aby móc skutecznie działać z sukcesem od wielu lat. To właśnie robimy dla naszych klientów od przeszło dekady. Pomagamy rozwiązywać ich problemy finansowe.

W przyszłości będziemy się nadal rozwijać poszerzając naszą ofertę produktową o nowe, ciekawe produkty finansowe z obszaru pożyczek i kredytów, aby jeszcze lepiej zaspokajać rosnące potrzeby naszych klientów.
Motto naszej firmy:

Doświadczenie – Pewność – Zaufanie.

W tym prostym haśle, zawiera się to, co wyróżnia nas jako Centrum Kredytowe ponieważ najważniejsze jest dla nas zadowolenie klienta, wiedza i doświadczenie, które pomagają rozwiązać nawet najtrudniejsze sytuacje i skutecznie pozyskiwać środki finansowe.

Uczciwość, profesjonalizm i zadowolenie Klienta to dla nas najważniejsze dewizy.

Świadczymy szeroki zakres doradztwa finansowego, szczególnie specjalizujemy się w trudnych przypadkach Klientów z trudną historią kredytową.

Wiarygodność

Z naszych usług skorzystało już 1 mln Klientów,

Wygodny kontakt

Wystarczy, że zadzwonisz na naszą infolinię, wyślesz sms’a lub e-mail’a albo wypełnisz formularz na stronie internetowej, a my niezwłocznie skontaktujemy się z Tobą i przedstawimy ofertę. Jesteśmy do dyspozycji 7 dni w tygodniu od 8:00 do 19:00


JESTEŚMY SZYBCY -POMAGAMY W NAGŁYCH SYTUACJACH , PIENIĄDZE SĄ U NAS DOSTĘPNE MAKSYMALNIE SZYBKO

SPRAWDŹ OFERTĘ >>>